Dodatkowe atrakcje

Na państwa życzenie zorganizujemy szereg atrakcji dodatkowych, nasza kreatywność nie zna granic..... Każdy pobyt grupowy warto urozmaicić tak aby wyjazd na długo został w pamięci uczestników.

Oprawa muzyczna

Współpracujemy z profesjonalistami. Dj, który rozgrzeje parkiet do czerwoności, tradycyjny zespół muzyczny; który zagra przeboje znane i lubiane czy folklorysta, gawędziarz, który rozbawi każdego ? Wybór należy do Państwa. Proponujemy również wykonanie własne uczestników konferencji czyli karaoke.

Zajęcia dla aktywnych

Proponujemy zajęcia teambuildingowe, które pomagają na lepsze poznanie się uczestników, budowanie relacji, polepszanie współpracy. Spacer po linie, quady, paintball, off road, strzelanie z łuku, monsterroller czy mountainboard? Warto się zdecydować emocje są gwarantowane.

Atrakcje wieczoru

Każdy bankiet urozmaicimy dodatkowa atrakcją, proponujemy góralskie uprowadzenie, taniec brzucha, pokaz tańców latynoskich, pokaz barmański (z degustacją). Spraw aby Twoja impreza była wyjątkowa.

Góralskie klimaty

Jesteśmy w górach więc nie sposób nie skorzystać z ich uroków. Pobyt w Wiśle to doskonała okazja do bliższego poznania historii, legend, obyczajów. Proponujemy góralska przejażdżkę wozem zaprzęgniętym w konie, muzyczną biesiadę w kolibie góralskiej z przyśpiewkami i tańce przy ognisku. Nie sposób również nie skosztować pieczonej kiełbasy, łogurecka czy herbaty z prądem.


Izabella

Witamy w Rezydencji Izabella, miejscu, które zachwyca swą wyjątkowością i urokiem, w miejscu, w którym odnajdziesz to czego szukałeś.

Rezydencja Izabella położona jest na słonecznym stoku Góry Jarzębatej, otoczona kilometrami tras spacerowych, rowerowych i narciarskich w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta Wisły.

czytaj więcej »
Aktualności
  • Nowa jakość

    Wciąż się rozwijamy i dążymy do jak najlepszego sposobu przedastawienia naszej oferty. W tym celu udoskonalismy naszą stronę www, tak aby w jak najlepszy sosób przedstawić Państwu uroki naszego miejsca jakim jest Izabella.

Opinie Gości

Właśnie jestem w tym hotelu .Przemiła obsługa ,czyściutko i cieplutko w pokojach super widok na góry z balkonu ,jedzenie rewelacja nie,do przejedzenia i kuchnia patrzy nawet że są dzieci ,bardzo polecamy wszystkim Martyniacy i Nowacy

Bardzo dziękujemy za spędzone chwile. Miła i sympatyczna obsługa, bardzo czysto i przytulnie zarówno w pokoju jak i w całym ośrodku.
BARDZO dobre jedzenie - zróżnicowane, dużo i pyszne. Obiady, zwłaszcza zupy (które uwielbiam) jak u babci. Wszystko świeże i dopracowane w każdym szczególe, aż chce się posiedzieć i delektować. Nie wspomnę o słodkościach na deser - ciasteczka palce lizać.
Dostępna narciarnia oraz zniżkowe karnety na wyciąg na Soszów :)
Blisko do centrum - idealna baza wypadowa.
Bardzo dziękujemy, polecamy . Dorota

Obejrzyj Hotel Izabella w portalu https://www.mojekonferencje.pl
KWHotel Oprogramowanie hotelowe
Rezydencja Izabella w Wiśle