Pokoje

Rooms

 At your disposal we offer 26 well equipped en suite rooms.

 1 apartment.

 Each room has a bathroom with a shower, a welcome coffee set and wireless internet access.

 Most of the rooms have panoramic balconies with a seating area, which offer a beautiful panorama of the Beskid Mountains and a mesmerizing forest. Classical and practical room equipment. The elegant colors create an atmosphere conducive to both work and leisure.

 

* Eko rooms - as one of the first in Poland we offer on request. Eko rooms, ie. free of any radiation emitting devices, which can be harmful ie. TV receivers, monitors etc. Try one of our Eko rooms to understand the meaning of a truly     relaxing holiday.


 • pokoj_1_os.jpg

  Pokój jednoosobowy Standard

  Pokoje jednoosobowe posiadają jedno łożko, stolik do pracy / toaletkę oraz łazienkę z prysznicem.

 • pokoj_2_os.jpg

  Pokój dwuosobowy Standard

  Pokoje posiadają dwa łóżka jednoosobowe (z opcją l. małż) lub typowe łóżka malżeńskie, stolik do pracy / toaletkę, stolik kawowy oraz łazienkę z prysznicem. Z pokoi roztacza się widok na las.

 • pokoj_2_os_2.jpg

  Pokoj dwuosobowy z balkonem Classic

  Pokoje posiadają dwa łóżka jednoosobowe (z opcją ł. małż.), stolik do pracy / toaletkę, stolik kawowy oraz łazienkę z prysznicem. Każdy z pokoi posiada panoramiczny balkon wyposażony w zestaw wypoczynkowy, z którego roztacza się widok na pasmo Beskidów.

 • pokoj_3_os.jpg

  Pokój trzyosobowy z balkonem Standard

  Pokoje posiadają trzy  łóżka jednoosobowe (z opcją ł. Małż.), stolik kawowy oraz łazienkę z prysznicem. Każdy z pokoi posiada panoramiczny balkon wyposażony w zestaw wypoczynkowy, z którego roztacza się widok na pasmo Beskidów oraz las.

 • pokoj_4_os.jpg

  Pokój czteroosobowy z balkonem Standard

  Pokoje posiadają cztery łóżka jednoosobowe (z opcją ł. Małż.), stolik kawowy oraz łazienkę z prysznicem. Każdy z pokoi posiada panoramiczny balkon wyposażony w zestaw wypoczynkowy, z którego roztacza się widok na pasmo Beskidów oraz las.

 • Apartament_salon.jpg

  Apartament z balkonem

  To komfortowe wnętrze składające się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, przestronnego salonu wyposażonego w zestaw wypoczynkowy (z rozkładaną kanapą)oraz łazienki z prysznicem. Apartament posiada panoramiczny balkon wyposażony w zestaw wypoczynkowy, z którego roztacza się widok na pasmo Beskidów.Izabella

Witamy w Rezydencji Izabella, miejscu, które zachwyca swą wyjątkowością i urokiem, w miejscu, w którym odnajdziesz to czego szukałeś.

Rezydencja Izabella położona jest na słonecznym stoku Góry Jarzębatej, otoczona kilometrami tras spacerowych, rowerowych i narciarskich w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta Wisły.

czytaj więcej »
Aktualności
 • Nowa jakość

  Wciąż się rozwijamy i dążymy do jak najlepszego sposobu przedastawienia naszej oferty. W tym celu udoskonalismy naszą stronę www, tak aby w jak najlepszy sosób przedstawić Państwu uroki naszego miejsca jakim jest Izabella.

Opinie Gości

Właśnie jestem w tym hotelu .Przemiła obsługa ,czyściutko i cieplutko w pokojach super widok na góry z balkonu ,jedzenie rewelacja nie,do przejedzenia i kuchnia patrzy nawet że są dzieci ,bardzo polecamy wszystkim Martyniacy i Nowacy

Bardzo dziękujemy za spędzone chwile. Miła i sympatyczna obsługa, bardzo czysto i przytulnie zarówno w pokoju jak i w całym ośrodku.
BARDZO dobre jedzenie - zróżnicowane, dużo i pyszne. Obiady, zwłaszcza zupy (które uwielbiam) jak u babci. Wszystko świeże i dopracowane w każdym szczególe, aż chce się posiedzieć i delektować. Nie wspomnę o słodkościach na deser - ciasteczka palce lizać.
Dostępna narciarnia oraz zniżkowe karnety na wyciąg na Soszów :)
Blisko do centrum - idealna baza wypadowa.
Bardzo dziękujemy, polecamy . Dorota

Obejrzyj Hotel Izabella w portalu https://www.mojekonferencje.pl
KWHotel Oprogramowanie hotelowe
Rezydencja Izabella w Wiśle