Karta rabatowa

Zostań Stałym Gościem Rezydencji Izabella. Już po pierwszym pobycie otrzymasz rabatową kartę Stałego Gościa, która upoważnia Cię do zniżki 5% na wszystkie następne pobyty. Dołącz do grona naszych stałych, zadowolonych gości. Poczuj się jak w domu i korzystaj z rabatów.

A jeśli po górskich atrakcjach zapragniesz odmiany i nowych wrażeń – zapraszamy do Sopotu – jesteśmy również tam. Apartamenty w samym centrum Sopotu Casa di Pinokio oraz restauracja Pinokio zapraszają. Tam również otrzymują Państwo 5% zniżki na pobyt.

*Karta rabatowa nie obniża cen promocyjnych, pakietów i wszelkich usług objętych wcześniejszymi rabatami

 

REGULAMIN KARTY STAŁEGO GOŚCIA

 1. Kartę Stałego Gościa należy aktywować w ciągu 6 miesięcy od daty otrzymania karty. Aktywacja karty odbywa się poprzez dokonanie rezerwacji. Wtedy karta posiada ważność 2 lata.
 2. Karta Stałego Gościa jest imienna. Zniżka przysługuje posiadaczowi Karty i jego rodzinie, a także osobie podróżującej razem z posiadaczem Karty.

 3. Rabat 5 % udzielany jest wyłącznie od standardowych cen hotelowych.

 4. Rabat nie odejmuje się od ofert Last Minute, ofert z rabatem i innych ofert z obniżona ceną.
 5. Wysyłając prośbę o wystawienie Karty Stałego Gościa należy podać : imię i nazwisko, adres e-mail, aktualny adres korespondencyjny i kontakt telefoniczny oraz datę pobytu w Rezydencji Izabella.

 6. Karta Stałego Gościa przysługuje jedynie osobom pełnoletnim.

 7. Prośba o wystawienie Kart Stałego Gościa jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji e-mailowych o promocjach, wydarzeniach itp. w naszej Rezydencji

 8. Przyznaną Kartę Stałego Gościa odbiera się osobiście w biurze / recepcji Rezydencji Izabella.

 

REGULAMIN KAMPANII FACEBOOK – ZAMELDUJ SIĘ I ODBIERZ SWÓJ RABAT

 

 1. Każdy osoba, która zamelduje się na profilu Facebook Rezydencji Izabella otrzyma rabat specjalny

 2. Rabat udzielany jest wyłącznie od standardowych cen hotelowych.

 3. Rabat nie odejmuje się od ofert Last Minute, ofert z rabatem i innych ofert z obniżoną ceną.

 4. Rabt wynosi

  - 2% wartości pobytu przy pobycie do 2 dni

  - 1% wartości pobytu przy pobycie dłuższym niż dwa dni

 5. Informację o wzieciu udziału w kampani należy zgłosić w Recepcji przed dokonaniem płatności.

 6. Zwroty wartości % nie są dokonywane

 7. Rabat jest tylko i wyłącznie odliczany od ceny noclegu

 

 Izabella

Witamy w Rezydencji Izabella, miejscu, które zachwyca swą wyjątkowością i urokiem, w miejscu, w którym odnajdziesz to czego szukałeś.

Rezydencja Izabella położona jest na słonecznym stoku Góry Jarzębatej, otoczona kilometrami tras spacerowych, rowerowych i narciarskich w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta Wisły.

czytaj więcej »
Aktualności
 • Nowa jakość

  Wciąż się rozwijamy i dążymy do jak najlepszego sposobu przedastawienia naszej oferty. W tym celu udoskonalismy naszą stronę www, tak aby w jak najlepszy sosób przedstawić Państwu uroki naszego miejsca jakim jest Izabella.

Opinie Gości

Właśnie jestem w tym hotelu .Przemiła obsługa ,czyściutko i cieplutko w pokojach super widok na góry z balkonu ,jedzenie rewelacja nie,do przejedzenia i kuchnia patrzy nawet że są dzieci ,bardzo polecamy wszystkim Martyniacy i Nowacy

Bardzo dziękujemy za spędzone chwile. Miła i sympatyczna obsługa, bardzo czysto i przytulnie zarówno w pokoju jak i w całym ośrodku.
BARDZO dobre jedzenie - zróżnicowane, dużo i pyszne. Obiady, zwłaszcza zupy (które uwielbiam) jak u babci. Wszystko świeże i dopracowane w każdym szczególe, aż chce się posiedzieć i delektować. Nie wspomnę o słodkościach na deser - ciasteczka palce lizać.
Dostępna narciarnia oraz zniżkowe karnety na wyciąg na Soszów :)
Blisko do centrum - idealna baza wypadowa.
Bardzo dziękujemy, polecamy . Dorota

Obejrzyj Hotel Izabella w portalu https://www.mojekonferencje.pl
KWHotel Oprogramowanie hotelowe
Rezydencja Izabella w Wiśle