Inne » Wyciągi

Wyciągi

W Wiśle mamy blisko 30 wyciągów narciarskich. Trasy są bardzo zróżnicowane i dobrze przygotowane, niektóre z nich oświetlone. Dla wymagających narciarzy czekają stoki: Czantorii, Stożka, Soszowa oraz Cieńkowa ze sztucznym naśnieżaniem. Są też trasy dla początkujących. W bespośredniej bliskości Izabelli znajduje się orczykowy wyciąg Partecznik. Obok również usytuowany jest mniejszy wyciąg talerzykowy dla początkujących o długości 110 m. Oba wyciągi są sztucznie naśnieżane i oświetlane. Na miejscu można wypożyczyć sprzęt narciarski oraz umówić się z intruktorem na naukę jazdy na nartach czy snowboardzie.

W Wiśle na miłośników białego szaleństwa czeka ponad 25 km tras narciarskich o różnych stopniach trudności. Tutaj na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebieIzabella

Witamy w Rezydencji Izabella, miejscu, które zachwyca swą wyjątkowością i urokiem, w miejscu, w którym odnajdziesz to czego szukałeś.

Rezydencja Izabella położona jest na słonecznym stoku Góry Jarzębatej, otoczona kilometrami tras spacerowych, rowerowych i narciarskich w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta Wisły.

czytaj więcej »
Aktualności
  • Nowa jakość

    Wciąż się rozwijamy i dążymy do jak najlepszego sposobu przedastawienia naszej oferty. W tym celu udoskonalismy naszą stronę www, tak aby w jak najlepszy sosób przedstawić Państwu uroki naszego miejsca jakim jest Izabella.

Opinie Gości

Właśnie jestem w tym hotelu .Przemiła obsługa ,czyściutko i cieplutko w pokojach super widok na góry z balkonu ,jedzenie rewelacja nie,do przejedzenia i kuchnia patrzy nawet że są dzieci ,bardzo polecamy wszystkim Martyniacy i Nowacy

Bardzo dziękujemy za spędzone chwile. Miła i sympatyczna obsługa, bardzo czysto i przytulnie zarówno w pokoju jak i w całym ośrodku.
BARDZO dobre jedzenie - zróżnicowane, dużo i pyszne. Obiady, zwłaszcza zupy (które uwielbiam) jak u babci. Wszystko świeże i dopracowane w każdym szczególe, aż chce się posiedzieć i delektować. Nie wspomnę o słodkościach na deser - ciasteczka palce lizać.
Dostępna narciarnia oraz zniżkowe karnety na wyciąg na Soszów :)
Blisko do centrum - idealna baza wypadowa.
Bardzo dziękujemy, polecamy . Dorota

Obejrzyj Hotel Izabella w portalu https://www.mojekonferencje.pl
KWHotel Oprogramowanie hotelowe
Rezydencja Izabella w Wiśle